УКР РУС ENG 
   

ТОРОНТО-КИЇВ. Почаївська ікона Божої Матері об’єднує православних християн Канади26 – 29 вересня чудотворна Почаївська ікона Божої Матері відвідала канадське місто Торонто. Чудотворна ікона перебувала в храмі Христа Спасителя в Торонто (Православна Церква в Америці), куди вона була принесена з Монреалю, де за 3 дні її перебування їй мали змогу вклонитися щонайменше 8 000 вірян.

Під час перебування в Монреалі та Торонто перед чудотворною іконою Пресвятої Діви, окрім вірних та духовенства Американської Православної Церкви молилися, відправляли молебні та акафісти миряни, священики та єпископи різних юрисдикцій. Перед чудотворним образом у Торонто зокрема молилися: єпископ Антидонський Христофор, вікарій Торонтської митрополії Константинопольського Патріархату з грецьким кліром та мирянами, священики Карпаторусинської єпархії того ж Патріархату, священнослужителі та миряни з парафій Сербської, Румунської та Болгарської Православних Церков у Канаді, а також клірики та миряни Української Православної Церкви в Канаді (Константинопольский Патріархат) та інші. Молитва перед іконою лунала церковнослов’янською, англійською, румунською, сербською, болгарською та українською мовами.

У день Воздвиження Чесного Хреста Господнього після Божественної літургії настоятель храму протоієрей Олег Кірілов був нагороджений ювілейний орденом «450-ліття принесення на Волинь чудотворної Почаївської ікони Божої Матері».

У всі дні перебування до чудотворного образу була постійна черга, яка закінчувалась аж на вулиці. За приблизними підрахунками, до Почаївської ікони Богоматері в Торонто підійшло близько 10 000 вірних.
 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com