УКР РУС ENG 
   

ВАНКУВЕР – КИЇВ. Почаївська ікона Божої Матері відвідала Ванкувер2 жовтня Почаївська ікона Пресвятої Богородиці прибула в Свято-Воскресенський собор міста Ванкуверу, де її зустрічав настоятель храму протоієрей Михаїл Фурик із парафіянами.

Того ж дня увечері перед чудотворним образом був звершений урочистий акафіст, під час якого у спільній молитві до Богородиці об’єдналися православні українці, росіяни, греки, серби, канадці. Під час акафісту у храмі також молився український греко-католицький єпископ Нью-Вестмінстерський Кен (Новаківський) з черницями.

Наступного дня супроводжуючі чудотворний образ насельники Свято-Успенської Почаївської Лаври об’їхали з іконою місто Ванкувер, а також благословили води Тихого океану.

4 жовтня у Свято-Воскресенському соборі була звершена Божественна літургія, після завершення якої настоятель храму протоієрей Михаїл Фурик був нагороджений ювілейним орденом «450-ліття принесення на Волинь чудотворної ікони Божої Матері».

У весь час перебування ікони у Ванкувері до чудотворного образу безперестанно підходили віруючі, священики з прихожанами з навколишніх парафій, які відправляли молебні та читали акафісти.

5 жовтня, в першій половині дня, Чудотворний образ відбув до Едмонтону.
 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com