УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Костромської єпархії. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про проходження ІХ-х Успенських читань, створення наукового товариства в стінах Київської духовної академії, діяльність комісій УПЦ та УПЦ КП, підготовку та плани фестивалю православного кіно та ЗМІ «Покров» та про фотовиставку у Лаврі.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: завершився візит Святішого Патріарха Кирила до Білорусі, відбулося масове хрещення в Івановській області (Росія), храм Христа Спасителя у Москві було застраховано на суму понад 6 мільярдів рублів, у Білорусі почала трансляцію перша інтернет-радіостанція "Софія", у Болгарії планують внести зміни до закону про віросповідання, на острові Пхукет почалося будівництво православного храму (Таїланд).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь про осінь земну і осінь душевну: «Життя кожного з нас, православних християн, до його осені, повинне бути подібне дереву, щедро покритому плодами, які зав’язуються весною, наливаються і зріють літом, а восени готові до збору врожаю. Кожен з нас повинен в своїй душі виростити плід молитовного горіння, щоб молитва стала для нього солодкою, радісною потребою душі, такою, як повітря – для легень, як їжа – для тіла».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com