УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Делегація Вселенського Патріархату відвідала Предстоятеля Української Православної Церкви5 жовтня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир прийняв в своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі делегацію Вселенського Патріархату у складі митрополита Гальського Еммануїла, генерального секретаря Священного Синоду Вселенського Патріархату архімандрита Елпідофора (Ламбрініадіса) та священика Василія Папафанасіу.

З боку Української Православної Церкви в зустрічі взяли участь також секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр та голова Відділу Зовнішніх Церковних зв’язків УПЦ архімандрит Кирил (Говорун). Серед присутніх були також заступник Голови Секретаріату Президента України Юрій Богуцький та народний депутат України Петро Ющенко.

Під час зустрічі представники Константинопольського Патріархату передали Предстоятелю УПЦ привітання від Вселенського Патріарха Варфоломія. Вони позитивно оцінили факт зустрічі робочих груп УПЦ та УПЦ КП, яка відбулася напередодні. Вони також підкреслили, що постать Блаженнішого Митрополита Володимира об’єднує всіх православних України, до якої б юрисдикції вони не належали, і подякували Предстоятелю УПЦ за ті зусилля з об’єднання православних України, які він докладає. Члени делегації Вселенського Патріархату повідомили, що мета їх перебування в Україні – це сприяння подоланню розколів. Проте вони підкреслили, що Вселенський Патріархат не буде діяти у цьому питанні в односторонньому порядку, а лише у співпраці перш за все із Українською Православною Церквою.

Предстоятель УПЦ нагородив гостей, а також Петра Ющенка ювілейними орденами «450-ліття принесення до Волині Почаївської ікони Божої Матері».

Під час всього візиту делегації Вселенського Патріархату до України її супроводжував голова ВЗЦЗ УПЦ архімандрит Кирил (Говорун), який також узстрічав та проваджав гостей в аеропорті міста Києва.
 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com