УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Єпископ Васильківський звершив Божественну літургію на місці будівництва храму на честь ікони Божої Матері «Услишательниця»у селищі ФасоваУ понеділок, 5 жовтня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Васильківський Пантелеімон звершив Божественну літургію з нагоди 10-річчя оновлення чудотворного образу Божої Матері «Услишательниця» на місці будівництва  храму на честь цієї ікони у селищі Фасова Макарівського району Київської області.

Наприкінці богослужіння Владика Пантелеімон вручив благодійникам ювілейні ордени на честь 450-річчя перенесення на Волинь Почаївської ікони Божої Матері.

Нагадаємо, що 25 листопада минулого року Блаженніший Митрополит Володимир звершив освячення місця під  майбутній храм на честь ікони Пресвятої Богородиці «Услишательниця», що поруч із Свято-Миколаївським храмом, у якому, до речі, постійно перебуває чудотворний образ.

На місці майбутнього храму ще за радянських часів діяла церква в ім’я святителя і чудотворця Миколая. Проте хвиля атеїстичної боротьби з Церквою не оминула і її — у 1985 році храм був розібраний, а це була остання святиня у Макарівському районі.

З 1997 року поруч із місцем, де у минулому була церква, відкрито новий Свято-Миколаївський храм. У 1999 році сталося диво – тут обновився список ікони Пресвятої Богородиці, яка іменується «Услишательниця». Тому згодом було вирішено побудувати храм на честь цього образу. До речі це буде перша церква на честь цього образу.

Майбутній храм буде кам’яним, схожим на Казанський собор у Санкт-Петербурзі. Також місцеві священнослужителі планують у майбутньому заснувати монастир на цьому місці.
 

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com