УКР РУС ENG 
   

Почаївська ікона Богородиці відвідала канадське місто ЕдмонтонУ рамках перебування Почаївської ікони Божої Матері в Канаді 5 жовтня святиня прибула до Свято-Германівського собору міста Едмонтону, де її зустрічав настоятель храму ігумен Олександр (Пігач) з духовенством і віруючими. Того ж дня ввечері перед чудотворним образом був звершений акафіст, за яким молились численні віруючі, а також священнослужителі – представники всіх православних юрисдикцій Едмонтону.

6 жовтня в згаданому храмі була звершена Божественна літургія, після якої співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та з нагоди перебування чудотворного образу на канадській землі, вручив ювілейні нагороди окремим місцевим клірикам та церковнослужителям Оттавсько-Канадської єпархії.

Того ж дня акафіст українською та англійською мовами перед Почаївською іконою Божої Матері прочитав архієрей Української Православної Церкви в Канаді (Константинопольского Патріархату) єпископ Едмонтонський Іларіон (Рудник) разом із духовенством та численними вірними. Слід відзначити, що Едмонтон вважається одним із найбільших центрів проживання української діаспори в цій країні.

Ввечері того ж дня до собору преподобного Германа Аляскінського прибуло більше 100 місцевих українців греко-католиків на чолі з єпископом Давидом (Мотюком), які, не маючи змоги служити, возносили особисті молитви перед іконою Пресвятої Діви.

7 жовтня Почаївська ікона Божої Матері відбула до канадського міста Калгарі.

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com