УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир вручив нагороди співробітникам СБУ та Податкової адміністрації України10 жовтня Предстоятель Української Православної Церкви  у Митрополичій резиденції  у Києво-Печерській Лаврі зустрівся із  співробітниками Служби Безпеки та Податкової Адміністрації України, які допомагали в організації архіпастирського візиту Святішого Патріарха Кирила  на Україну.

Блаженніший Владика подякував присутнім за допомогу та побажав Божого благословення у подальших трудах, а також вручив ювілейні ордени на честь 450-річчя перенесення на Волинь Почаївської ікони Божої Матері та сертифікати на отримання повного зібрання творів та листів  Миколи Гоголя в 17 томах, що видається з с благословення Святішого Патріарха Кирила  та Блаженнішого Митрополита Володимира.

Зокрема, нагороди отримали: голова Податкової адміністрації України Сергій Буряк та його заступник Сергій Лекарь, заступник голови СБУ Микола Герасименко.

На згадку про зустріч гості отримали від Архіпастиря  іконочки Почаївської Божої Матері, церковні календарі, молитвослови та  диски «Телелітопис 1020-1021».
 

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com