УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. На I Всеукраїнському фестивалі православних ЗМІ був презентований відроджений журнал Синодального військового відділу УПЦ «Віра і честь» (ОНОВЛЕНО)12 жовтня в конференц-залі кінотеатру «Зоряний» відбулася презентація засобів масової інформації усіх єпархій Української Православної Церкви. Захід пройшов у рамках I Всеукраїнського фестивалю православних ЗМІ.

З благословення голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископа Львівського і Галицького Августина секретар відділу, капітан I-го рангу Віктор Кулакевич ознайомив присутніх із офіційним друкованим органом цієї структури — журналом «Віра і честь». Він розповів про головні завдання, які ставить перед собою редакція, зокрема про необхідність домогтися того, щоб журнал регулярно потрапляв до кожної частини, військового підрозділу та навчального закладу, з якими співпрацює Синодальний військовий відділ УПЦ. Хоча б у мінімальній кількості.

Віктор Кулакевич зауважив, що Військовий — це єдиний на сьогодні профільний Синодальний відділ Української Православної Церкви, який має власне періодичне друковане видання, а також ознайомив аудиторію з матеріалами другого номеру, що присвячений діяльності Православної Церкви в Військово-Морських силах.

Він озвучив прохання архієпископа Львівського і Галицького Августина, як голови Синодального військового відділу УПЦ, до журналістів церковних регіональних ЗМІ надсилати свої матеріали на адресу редакції, адже в кожній єпархії налагоджена тісна співпраця між духовенством, військовослужбовцями та співробітниками правоохоронних органів. Ведеться важлива діяльність, яка має користі плоди.
Кожний учасник заходу отримав у подарунок по два номери журналу. Текст презентації видання можна прочитати ТУТ >>>

ДО РЕЧІ. Журнал «Віра і честь» був заснований у 2004 році Синодальним відділом УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. Тоді вийшло лише декілька номерів, а до липня 2009 року журнал не виходив через брак коштів. До візиту Святішого Патріарха Кирила в Україну журнал було відроджено.

«В/Ч» є всеукраїнським виданням із накладом 3000 екземплярів, що виходить з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com