УКР РУС ENG 
   

СТАТИСТИКА. Під час перебування в Канаді Почаївській іконі Божої Матері вклонилося щонайменше 35 тисяч віруючихВід 35 до 40 тисяч віруючих, за різними оцінками, вклонилося чудотворній Почаївській іконі Божої Матері під час її трьохтижневого перебування в Канаді.

За період з 22 вересня по 11 жовтня чудотворний образ відвідав Монреаль, Торонто, Оттаву, Ванкувер, Едмонтон, Калгарі, Ріджайну, Вінніпег.

Перед чудотворним образом Богоматері молилися, служили молебні та читали акафісти священнослужителі й миряни всіх православних юрисдикцій Канади, а саме – Православної Церкви в Америці, архієреї та клірики Константинопольского, Антіохійського, Московського, Сербського та Румунського Патріархатів, Української Православної Церкви в Канаді (Константинопольского Патріархату) та інші. В ці дні молитва Божій Матері лунала церковнослов’янською, англійською, грецькою, румунською, українською та іншими мовами.

Вклонитися шанованій українській святині приходили також українські греко-католицькі та римо-католицькі єпископи, священнослужителі, черниці та миряни.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com