УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Покровському монастирі14 жовтня, у день свята Покрова Пресвятої Богородиці, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у Свято-Микільському храмі Свято-Покровського жіночого монастиря столиці.

Блаженнішому Владиці співслужив секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, а також секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський та священнослужителі монастиря.

Традиційно, звертаючийсь після Євангельського читання до віруючих, Митрополит Володимир наголосив на особливому шануванні Церкою Пресвятої Богородиці:

«Церква з глибоким благоговінням шанує Пресвяту Діву Марію, звеличену Богом за ангельську чистоту, глибоке смирення й найбільшу святість. У небесній славі, де божественне світло передається від одного ангельського чину до іншого, Пречиста Богородиця займає найближче до Престолу Божого місце й іменується Церквою «чеснійшою від Херувимів і славнійшою без порівняння від Серафимів»».

Наприкінці богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр відправив у храмі подячний молебень.

Архіпастиря із святом поздоровив лідер Партії регіонів Віктор Янукович, який разом із колегами-парламентарями молився за Божественною літургією.

Напредодні ввечері Первосвятитель звершив святкову Всенощну у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
 

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com