УКР РУС ENG 
   

КРИМ. Предстоятель Української Православної Церкви привітав керівництво Сімферопольського військового шпиталю №386 з присвоєнням цій медичній установі імені Святителя ЛукиУрочистості з нагоди присвоєння Сімферопольському військовому шпиталю ім’я Святителя Луки Кримського відбулися в столиці Автономії 16 жовтня. У них взяли участь митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин, керівники Автономної республіки Крим, Сімферополя, співробітники шпиталю та інші православні лікарі.

З нагоди цієї знаменної події Блаженніший Митрополит Володимир направив на вітальну адресу на ім’я начальника та співробітників госпіталю.

 
Пропонуємо Вашій увазі текст звернення:
 
НАЧАЛЬНИКУ СІМФЕРОПОЛЬСЬКОГО
ВІЙСЬКОВОГО ГОСПІТАЛЮ
ПОЛКОВНИКУ МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ
ДАНИЛЬЧУКУ І.А
16.10.2009 р.
 
Шановний Ігоре Афанасійовичу,
керівники та співробітники Сімферопольського військового госпіталю!

Із радістю сприйняв звістку про те, що згідно з Указом Президента України та з благословення Високопреосвященнішого митрополита Кримського і Сімферопольського Лазаря, Сімферопольському військовому госпіталю було присвоєне ім’я визначного хірурга й архієрея Божого святителя Луки (Войно-Ясенецького), сповідника Кримського.

Ми багато знаємо про ваш госпіталь. Відомо, що цей один із найстаріших медичних закладів нашої країни протягом своєї славної історії брав участь у війнах, що проходили на території Криму і, взагалі, всієї України.

Мова йде про війну на Балканах, першу і другу оборони Севастополя, Першу і Другу світові війни. До сьогодні ви гідно зберігаєте цю славу. Тобто ви є не просто лікарями, а тими людьми, які завжди готові віддати своє життя, рятуючи інших.

Як сказано в Євангелії, «немає більше тої любові, коли хто душу свою покладе за друзів своїх».

Тож у тому, що відтепер вашим покровителем є святитель Лука, виявляється дія всеблагого Промислу Божого. Відомо, що професор Войно-Ясенецький (архієпископ Лука) багато молився перед операціями і рятував від смерті тих, хто, як здавалося, був вже приречений. Він робив це не сам. За його труди, чисте серце та палку віру з ним завжди був Господь.

Я щиро бажаю кожному лікарю Божої допомоги. Лікуючі хвороби, а тим більше, рятуючи життя, пам’ятайте, що вже за це Господь ніколи не залишить вас і ваших близьких.

Вітаючи Вас, шановний Ігоре Афанасійовичу та Ваш колектив із цією визначною подією, бажаю, щоб всемилостивий Господь, за молитвами святителя Луки Кримського, дав усім вам те, що необхідно для вашої плідного служіння, і щоб, виконуючи своє покликання, ви досягали також вічного спасіння.
 
З повагою,

†Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com