УКР РУС ENG 
   

ОДЕСА. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Іллінський чоловічий монастир, де вклонився чесним мощам преподобного Гавриїла Афонського18 жовтня, під час перебування в Одеській єпархії, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Іллінський чоловічий монастир, де очолив урочистості з нагоди 160-річчя від дня народження та 15-річчя від дня причислення до лику святих преподобного Гавриїла Афонського, Одеського чудотворця.
Біля входу в обитель Архіпастиря зустрічали численні віруючі — вони подарували високому гостю букет живих квітів.

Блаженніший Владика звершив у соборному храмі Божественну літургію, за якою висвятив у сан священика клірика Православної Церкви в Америці диякона Миколая Теренту.

Йому співслужили митрополит Одеський й Ізмаїльський Агафангел, архієпископи: Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Рівненський і Острозький Варфоломій, Херсонський і Таврійський Іоанн, схієпископ Аліпій, вікарій Кишинівської Митрополії єпископ Хинковський Петро, вікарій Олеської єпархії єпископ Білгород-Дністровський Олексій, єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ).

Після богослужіння Предстоятель відправив молебень перед ракою з чесними мощами преподобного Гавриїла Афонського.

У своєму первосвятительському слові Митрополит Володимир привітав віруючих зі святом і побажав їм, щоб, по молитвам преподобного Гавриїла Афонського, Господь дарував усім здоров’я та сили для подальших трудів у благо Церкви.

Від братії Свято-Іллінського монастиря намісник обителі архімандрит Віктор (Биков) подарував Предстоятелю УПЦ ікону преподобного Гавриїла Афонського з часткою чесних мощей святого.
Насамкінець Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення каплиці в ім’я преподобного.

Фото прес-служби Одеської єпархії
 
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com