УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель УПЦ відзначив церковною нагородою телеканал «Інтер»21 жовтня, Блаженніший Митрополит Володимир у своїй Предстоятельській резиденції зустрівся із   групою співробітників телеканалу «Інтер».

З нагоди 13-ї річниці «Інтеру» Архіпастир  відзначив грамотою як телеканал вцілому, так і його співробітників нагородив ювілейними орденами на честь 450-річчя перенесення на Волинь Почаївської ікони Божої Матері. Нагороди отримали: продюсер та директор компанії "Inter Media Production" Єгор Бенкендорф,  продюсер каналу «Enter», член організації «День Хрещення Русі» Юрій Молчанов та інші.

Також Первосвятитель нагородив намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря Голосіївська пустинь архімандрита Ісаакія (Андроніка), який є духівником телеканалу, правом носіння другого хреста з прикрасами.

Від імені нагороджених Юрій Молчанов подякував Владиці Митрополиту за молитви і нагороди, та пообіцяв, що в ефірі «Інтеру» й надалі буде з’являтись все більше і більше програм, присвячених життю Православної Церкви.

Телеканал «Інтер» протягом багатьох років співпрацює із Українською Православною Церквою. В ефірі каналу були різноманітні сюжети на церковну тематику,  трансляції сходження Благодатного Вогню в Єрусалимі, телеканал висвітлював події під час архіпастирського візиту Патріарха Кирила до України, в майбутньому планується реалізація багатьох спільних проектів.


 

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com