УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Предстоятель УПЦ освятив храм в селі Черевки24 жовтня, Блаженніший Митрополит Володимир освятив новозбудований храм у селі Черевки Згурівського району Київської області.

Його Блаженству співслужили єпископи: Яготинський Серафим та Переяслав-Хмельницький Олександр, а також духовенство округу.

По завершенні богослужіння, Архіпастир звернувся до вірян із словами настанови:

«Святі отці називали храми шматочками неба на землі. Це особливе місце, де відбувається наша зустріч із Богом, Божою Матір’ю та святими небожителями. Будемо вірити, що за цей дар Господь буде Милосердним до нас і до цього храму. Нехай за молитвами Пречистої Діви Марії над ним завжди буде благодать Господня», — сказав зокрема Блаженніший Митрополит Володимир.

На згадку про відвідини парафії, Блаженніший Владика подарував храму образ Пресвятої Богородиці.

Також Первосвятитель подякував усіх, хто доклав зусиль для зведення церкви, а деяких відзначив церковними нагородами. Зокрема, ювілейними орденами «450-річчя перенесення на Волинь Почаївської ікони Божої Матері» були нагороджені: благочинний Згурівського округу протоієрей Василій Богодєєв, настоятель храму ієрей Леонід Білокриницький, настоятелька Свято-Успенського жіночого монастиря (с. Райківщина Яготинського району) ігуменя Наталія (Богодєєва) та інші.

Свято-Успенський храм було зведено поруч із місцем, де  колись діяв попередній храм. Будівельні роботи були розпочаті минулого 2008 року. На місці старого храму наразі розташована меморіальна дошка, в пам’ять жертв голодомору 1932-33 років.
 

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com