УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель УПЦ освятив храм на честь благовірного князя Олега Брянського26 жовтня Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення новозбудованого храму в ім’я благовірного князя Олега Брянського у Дарницькому районі столиці.

Його Блаженству співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, благочинний храмів міста Києва протоієрей Віталій Косовський та духовенство Південно-Східного церковного округу.

У своєму слові, направленому до вірян,  Архіпастир наголосив на важливості молитви у житті християнина:

«Молитва може творити великі справи, брати та сестри. Молитву дав нам Господь, щоб ми нею спасалися та спасали інших. Той,  хто молиться істинно, той підноситься до Отця Небесного в ім‘я Сина Його. Нехай же сьогодні Господь прийме цей храм як жертву від нас усіх, а ми нехай будемо раді усі перебувати тут, приносячи до Бога свої молитви і отримуючи від Нього прощення  гріхів», — сказав Предстоятель.

Також Митрополит Володимир відзначив церковними нагородами тих людей, чиїми трудами був зведений цей храм. Зокрема, орденом преподобного Іллі Муромця ІІІ-го ступеню був нагороджений настоятель храму протоієрей Віталій Борщик, а головний ктитор храму депутат Дарницької районної ради Олег Ратушний отримав орден рівноапостольного князя Володимира ІІІ-го ступеню. 

На згадку про день освячення Блаженніший Владика подарував громаді храму образ благовірного князя Олега Брянського з часткою його мощей.

ДОВІДКА. Дерев’яний Свято-Олегівський храм почали будувати влітку цього року і вже через через 4 місяця у Дарницькому районі постала нова затишна церква. У майбутньому планується зведення більшого храму та відкриття недільної школи.
 

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com