УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на честь Покрова Пресвятої Богородиці у селі Гора27 жовтня Предстоятель Української Православної Церкви звершив чин освячення храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці у селищі Гора Бориспільського району Київської області.

Його Блаженству співслужили вікарні єпископи Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ) та Васильківський Пантелеімон, а також духовенство регіону.

Наприкінці богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх із словами настанови, у яких, зокрема, закликав вірян якогома частіше переступати поріг храму, щоб помолитися Всемилостивому Творцю та отримати від Нього прощення гріхів та наслідувати Життя вічне.

Також Митрополит Володимир подякував усім, хто словом,  ділом або коштом допоміг збудувати храм та відзначив ряд благодійників церковними нагородами. Зокрема, настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Сергій Пилипчук був нагороджений ювілейним орденом «450 років перенесення на Волинь Чудотворної Почаївської ікони Божої Матері».  

По завершенні освячення з благословення Предстоятеля Церкви єпископ Васильківський Пантелеімон звершив у ново освяченому храмі Божественну літургію.

ДОВІДКА. Свято-Покровський храм є першим храмом на території села. Церковна громада була створена у 1993 році. 25 червня 1994 року місце під майбутній храм освятив Блаженніший Митрополит Володимир.

Перші роки богослужіння звершувались в облаштованому під церкву будиночку поруч із теперішнім храмом. В недалекому майбутньому планується в одному з його  приділів встановити престол та освятити його в ім’я преподобного Сергія Радонезького.
 

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com