УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив вихованців дитбудинку28 жовтня Предстоятель Української Православної у своїй резиденції в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі прийняв групу викладачів і вихованців дитячого будинку із селища Рокитного Київської області.

Митрополит Володимир побажав дітям рости щасливими та у майбутньому стати гідними громадянами нашої країни. Також під час спілкування з Архіпастирем, діти розповіли, що з самого ранку відвідували лаврські святині, а особливо запам’ятовуючим для них стали відвідини монастирських печер.

На згадку про паломницьку поїздку Блаженніший Владика благословив гостей образочками Почаївської  ікони Божої Матері, а також подарував їм молитвослови та пригостив солодощами.

Директор дитбудинку від імені вихованців та педагогів, що ними опікуються,  подякувала Митрополитові за  велику радість, що отримали діти від спілкування та висловила впевненість, що ця зустріч залишить у дитячих серцях світлі почуття, які допоможуть їм у майбутньому.
 

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com