УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про служіння молебнів у храмах Української Православної Церкви проти поширення епідемічного захворювання. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про співпрацю фонду імені Георгія Кирпи з Українською Православною Церквою, відродження радомишльської паперні, спільні навчання медичної служби Міністерства оборони України та Міністерства з надзвичайних ситуацій, перепоховання букринських воїнів, загинувши під час визволення Києва від фашистських загарбників, вінчання у Бердянській в’язниці, виступ грузинського хору «Хацахоба» на V фестивалі літургійної музики під назвою «Через століття та країни» та про діяльність недільної школи при Свято-Троїцькому соборі що на Троєщині.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: Почаївська ікона Божої Матері прибула до Москви (Росія), відбулася хресна хода у Москві і Казані у день вшанування образа Божої Матері «Казанського» (Росія), італійський уряд оскаржує рішення Європейського Суду (Італія), у місті Кіто буде побудовано православний храм (Еквадор), у місті Равенна було освячено новий православний храм (Італія), кінострічка «Цар» вийшла на широкий екран.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово в день пам’яті преподобного Нестора Літописця: „Описуючи громадянські події історії, наш перший літописець дивиться на них, як син православної Церкви, у всьому вбачаючи дію промислу Божого, який керує світом. В деяких місцях, він дозволяє собі благочестиві роздуми, робить повчальні зауваження, дає уроки своїм читачам. Саме від цього наші предки любили його літопис і він був одним із найкращих засобів до морального виховання народу».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com