УКР РУС ENG 
   

ЗАКАРПАТТЯ. Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Мукачівсько-Ужгородську єпархіюАрхіпастирський візит Предстоятеля Української Православної Церкви до Мукачівсько-Ужгородської єпархії тривав з 30 жовтня по 3 листопада.
 
У п’ятницю, 30 жовтня, у аеропорту міста Ужгород Блаженнішого Митрополита Володимира зустрічали керуючий Мукачевською єпархією архієпископ Феодор, керуючий Хустською єпархією архієпископ Марк, голова Закарпатської обласної адміністрації Олег Гаваші, вихованці Ужгородської богословської академії, духовенство та численна боголюбива паства, які зібралися, щоб привітати свого Архіпастиря.
 
У суботу, 31 жовтня, в день пам’яті святого апостола та євангеліста Луки, Предстоятель нашої Церкви освятив новий Свято-Катерининський храм у селі Тур’я Пасіка Перечинського району області.

Його Блаженству співслужили архієпископи Хустський і Виноградівський Марк, Ректор Бориспольский Антоний (Київських Духовних шкіл), Мукачівський і Ужгородський Феодор та єпископ Переяслав-Хмельницкий Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ).
 
Після освячення новозбудованого храму Архіпастир очолив у ньому першу Божественну літургію.
 
У неділю, 1 листопада, Блаженніший Митрополит Володимир відправив богослужіння в Хрестовоздвиженському кафедральному соборі Ужгорода.
 
Окрім вищезгаданих архієреїв, йому співслужили єпископ Городницький Олександр та духовенство регіону.
 
Божественна літургія, очолювана Предстоятелем Церкви, звершувалась при багаточисельному зібранні боголюбивої народу, що прийшов в цей день помолитись разом із своїм Архіпастирем.  Слід зазначити, що богослужіння транслювалося в прямому ефірі одного з місцевих телеканалів.

Також під час поїздки Блаженніший Митрополит Володимир мав низку зустрічей із духовенством і керівництвом єпархії.

 Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com