УКР РУС ENG 
   

Завершився термін перебування мощей святителя Димитрія Ростовського у Києво-Печерській Лаврі10 листопада Православна Церква відзначає 300-річчя кончини святителя Димитрия, митрополита Ростовского (1651–1709 рр.).

З цієї нагоди до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври були привезені чесні мощі святителя Димитрія Ростовського. Святиня була доставлена до монастиря настоятелем Архангело-Михайлівського храму села Полонки Чернігівської області протоієреєм Володимиром Хвостом – місця постійного перебування мощей.

На території Ближніх Печер Лаври десницю митрополита Димитрія урочисто зустріли намісник обителі архієпископ Вишгородський Павел, братія монастиря та чисельна боголюбива паства.

Далі біля раки з мощами був відправлений молебень, після якого архієпископ Павел звернувся до вірян із повчальними словами:

«Сьогодні Господь сподобив нас бути учасниками цього славного чуда, тому що святитель Димитрій прийшов до свого народу, прийшов до своєї Лаври, де він подвизався, служив і молився, а пізніше прославив тих, кого ми ублажаємо і кому молимося. Будемо дякувати Богу за Його велику милість і будемо дякувати святителю Димитрію, що він  прибув до нас і тією рукою, якою він писав Житіє Святих, благословляє і преподає нам зцілення душі і нашого», - сказав він.

Насамкінець святиня була перенесена до Хрестовоздвиженського храму. Там десниця буде  доступна для поклоніння віруючих до 13 листопада включно.
 

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com