УКР РУС ENG 
   

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері29 жовтня, під час перебування на Житомирщині, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері поблизу селища Чоповичи, Малинського району, Житомирської області.

У головних воріт обителі Архіпастиря і супроводжуючих його осіб зустріли настоятелька обителі ігуменя Єкатерина (Смичок), насельниці та багаточисельні паломники і прихожани.

Біля головному храму монастиря Первосвятитель підніс молитви до Бога за духовенство, насельниць обителі, боголюбиву паству та всіх православних християн.

Наостанок, Митрополит Володимир звернувся до черниць із словами настанови:

«Я хочу побажати вам, дорога матушка і сестри во Христі,  Божої допомоги, допомоги на всякий час творити добрі справи, мати послух до старших і до Церкви взагалі. Я бажаю усім вам хвалити, благодарити та молити Бога, щоб простив нам гріхи вільні чи невільні, щоб наставив нас на дорогу, що веде до Бога, щоб дав нам віру і благочестя», - сказав Архіпастир.

Нагадаємо, що Блаженніший Владика 7 жовтня минулого року освятив храм на честь Афонської ікони Божої Матері. Головна церква обителі є копією одного з афонських храмів. Ця споруда стоїть на дванадцяти каменях, привезених зі Святої гори Афон. Крім цього майже всі храмові ікони привезені звідти ж. Також у храмі знаходиться ковчег з частками мощей афонських святих.

На сьогодні у монастирі несуть послух вісімдесят насельниць.
 

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com