УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив галерею «Соборна»23 листопада, після богослужіння у Києво-Печерській Лаврі, Блаженніший Митрополит Володимир звершив освячення галереї «Соборна», зведеної на місці будівництва комплексу Кафедрального собору Воскресіння Христового.

Після цього він оглянув експозицію галереї, де представлені унікальні витвори церковного мистецтва, вироблені вітчизняними майстрами.

Далі Предстоятель нашої Церкви приймав вітання з нагоди свого Дня народження від численних гостей: духовенства, політиків, громадських діячів, а також від боголюбивої пастви.

Першим до Архіпастиря з привітанням звернувся митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, який привітав Блаженнішого Владику від імені Священного Синоду УПЦ, єпископату, священослужителів і мирян.

Також Первосвятителя привітали: міністр охорони здоров’я України Василь Князевич, який вручив йому відомчу відзнаку «Хрест Пантелеімона Цілителя», заступники столичного мера Віталій Журавський та Денис Басс.

Спеціально до Дня народження Предстоятеля нашої Церкви до столиці України з Дніпропетровська був привезений «Ноїв Ковчег» – ковчежець із частичками багатьох святинь світового Православ’я. Серед  них знаходиться частка мощей святої праведної Анни — матері Діви Марії. Всі, хто в цей день відвідали новоосвячену будівлю Експоцентру змогли молитовно вклонитись цій великій святині, як і іншій – чудотворній Почаївській іконі Божої Матері, яка теж перебувала там.
 

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com