УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про панахиду за загиблими в ДТП у день пам’яті жертв ДТП. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про освячення Блаженнішим Митрополитом Володимиром храму в cелі Лемешівка, Згурівського району, нагородження телевізійників, міжнародну конференцію «Патріарший візит в Україну: відповідаючи на виклики часу», збори військового духовенства, перебування Почаївської ікони Божої Матері в Москві та Боянської ікони Пресвятої Богородиці в Києві та про передачу причтового будинку Церкві.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: упокоївся Предстоятель Сербської Православної Церкви Святіший Патріарх Павло (Сербія), відбулася нарада ректорів духовних шкіл РПЦ (Росія), завершив у Москві свою роботу кінофестиваль «Лучезарный Ангел» (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь на тему «Заздрість – як порок»: „Заздрість в певній мірі явилася рушійною силою історичного процесу. Адже уже на зорі історії людства, вона стала основною причиною гріхопадіння Адама і Єви».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com