УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У галереї «Соборна», що розташована поряд із храмом в ім’я Всіх святих на місці будівництва Воскресенського кафедрального собору та Духовно-просвітницького центру триває фестиваль-конкурс «Льон-фест»Церемонія відкриття всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Льон-фест» відбулася 25 листопада в Експоцентрі Української Православної Церкви — галереї «Соборна», що розташована поряд із храмом в ім’я Всіх святих на місці будівництва Воскресенського кафедрального собору та Духовно-просвітницького центру.

Фестиваль проходить з 25 по 29 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира — Предстоятеля Української Православної Церкви, настоятеля майбутнього головного собору нашої Церкви — за підтримки Синодального відділу УПЦ «Місія Церква і культура».

До складу журі від Української Православної Церкви увійшли: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр (Драбинко) — настоятель храму Всіх святих, та голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко — ключар кафедрального собору та голова парафіяльної ради.

Докладніше про подію читайте ТУТ >>>
 
ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com