УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир молитовно вклонився образу Пресвятої Богородиці "Скоропослушниця"29 листопада Блаженніший Митрополит Володимир відвідав столичний Архангело-Михайлівський  Звіринецький монастир (скит Свято-Троїцького Іонинського чоловічого монастиря), де у храмі Всіх преподобних Звіринецьких молитовно вклонився чесному образу Пресвятотої Богородиці «Скоропослушниця», яка нещодавно була привезена з Греції афонськими ченцями.

Архіпастир у співслужінні ректора Київських Духовних шкіл архієпископа Бориспільського Антонія, секретаря Предстоятеля УПЦ  єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра та братії обителі відслужив перед святинею подячний молебень, після якого звернувся до духовенства та віруючих зі словами настанови.

«Сьогодні дійсно велике свято, оскільки до нас прийшла Цариця Небесна в Своєму чудотворному образі «Скоропослушниця». Матір Божа – це є Сила молитви, це Сила благодаті Божої, яку дав Їй Господь, щоб Вона піклувалася про нас як про Своїх дітей. І ми віримо, що Пречиста перебуває разом із нами і буде завжди поряд. Тому будемо молити Її, щоб Вона згадувала нас перед престолом Сина Свого, Який би послав нам кротість, смирення і найголовніше  - надію на Пресвяту Владичицю Богородицю», - сказав Блаженніший Владика.

Після богослужіння Митрополит Володимир оглянув територію скита, де зараз активно ведуться будівельні роботи.

ДОВІДКА. Оригінал образу Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця» знаходиться у Афонському монастирі «Дохіар». Нещодавно грецька делегація привезла до Іонинського монастиря точний список цієї святині. Сьогодні, після Божественної літургії у головному храмі Свято-Троїцького монастиря,  ця ікона урочистою хресною ходою була перенесена до храму Всіх преподобних Звіринецьких, який і  стане її постійним місцем перебування.


 

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com