УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулося наречення архімандрита Тихона (Жилякова) у єпископа Кременчуцького і Лубенського28 листопада у залі засіданнь Священного Синоду УПЦ, що при предстоятельській резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, відбулося наречення клірика Сєверодонецької єпархії архімандрита Тихона (Жилякова) у єпископа Кременчуцького і Лубенського.

Чин наречення очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир. Йому співслужили  митрополит Луганський і Алчевський Іоаннікій,  єпископи: Сєверодонецький і Старобільський Агапіт, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Ровеньківський Володимир.

Кандидат у єпископи, звертаючись до Первосвятителя та співслужащих йому ієрархів,  зачитав традиційне Слово при нареченні, у якому зокрема підкреслив важливість архіпастирського служіння та виразив при цьому свої сподівання на Божу допомогу:

"Єпископське служіння уявляється мені справою, що безмірно перевищує мої убогі сили та немощний розум. Сподіваюсь лише, що Всемилостивий Бог, який не дає непосильних випробувань, вашими вустами призиває моє недостоїнство на висоту архієрейського служіння", -  зазначив ставленик.

Нагадаємо, що рішення про обрання архімандрита Тихона (Жилякова) у єпископа Кременчуцького і Лубенського було ухвалено на засідання Священного Синоду УПЦ від 24 листопада цього року (Журнал № 72).

Архієрейська хіротонія архімандрита Тихона (Жилякова) відбудеться завтра за Божественною літургією у Трапезному храмі Лаври.
 

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com