УКР РУС ENG 
   

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ЄПАРХІЯ. Вчетверте відбулася спроба захопити новозбудований Свято-Покровський храм в селі Мусорівці Збаразького району Тернопільської області представниками УПЦ КПРапорт архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія на ім’я Блаженнішого Митрополита Володимира

ЙОГО БЛАЖЕНСТВУ
БЛАЖЕННІШОМУ ВОЛОДИМИРУ,
МИТРОПОЛИТУ КИЇВСЬКОМУ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

30.11.2009 Р. №354

 
Ваше Блаженство!

29 листопада 2009 року
вже в четвертий раз відбулася спроба захопити новозбудований Свято-Покровський храм у селі Мусорівці Збаразького району Тернопільської області.

Храм збудовано на кошти нашої релігійної громади УПЦ і нами освячено.

Так, о 17-й годин цього ж дня голова сільської Ради Гарматюк І.А., особисто, розбив молотом замки на вхідних церковних дверях з метою створити належні умови для силового захоплення церкви духовенством і мирянами Київського Патріархату, які об’єдналися в новоутворену релігійну громаду лише 30 жовтня 2009 року. Своїми незаконними діями голова Гарматюк спричинив матеріальну шкоду церкві на суму 3000 гривень.

Представники влади стояли в цей час осторонь, а міліція «Беркут» застосовувала свої силові методи до наших віруючих, відкидала їх від дверей церкви, даючи можливість захоплювачам КП увірватися до церкви. Люди, що були в храмі, не допустили їх у середину. Громадський порядок міліцією не був забезпечений.

Дії представників КП, влади, міліції свідчать про те, що вони не зацікавлені і не хочуть миру, єднання в Церкві та в державі. Налаштовані на те, щоб зірвати мирні переговори, які ведуться між вищою церковною владою УПЦ та УПЦ КП.

У зв’язку з цим, смиренно прошу у Вас, Ваше Блаженство, первосвятительських молитв.
 
Смиренний послушник Вашого блаженства,

† Сергій,
архієпсикоп Тернопільський і Кременецький

 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com