УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. В ефір вийшов 150-й випуск щотижневої інформаційної телепрограми «Світ Православія» (+ ВІДЕО)У своєму нинішньому форматі програма «Світ Православія» з’явилася в ефірі у січні 2007-го року. До того вона певний час (2003 – 2005 рр.) виходила на телеканалі «Ера». Сьогодні «Світ Православія» транслюють три загальноукраїнські канали: «Глас», «Ера» та «Київська Русь». Переглянути всі випуски можна в Інтернеті на сайтах програми (tv.orthodoxy.org.ua) та телеканалу «Глас» (glas.org.ua). За тридцять п’ять хвилин глядачі мають можливість дізнатися про останні головні події із життя Православної Церкви в Україні та за кордоном, а також послухати пастирські настанови Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира.

Монтаж «Світу Православія» провадиться на технічній базі телеканалу «Глас». Над програмою працюють близько двадцяти людей – журналісти, режисери, оператори, редактори, відеоінженери, звукорежисери. Автором програми є, зокрема, Блаженніший Митрополит Володимир. Кожен випуск вміщує його тематичну проповідь (рубрика «Слово Предстоятеля»). Незмінним ведучим «Світу» є секретар Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Олександр (Драбинко), який долучився до створення програми будучи ще мирянином.

Сто п’ятдесят випусків – це понад тисячу репортажів із місця подій, майже п’ятсот сюжетів про церковне життя за кордоном, десятки відеоматеріалів про православні святині України та світу.

Дивіться також:

Сто п’ятдесятий випуск програми «Світ Православія» >>>
 
ФОТОЛІІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com