УКР РУС ENG 
   

Минув рік від дня кончини Святішого Патріарха Алексія IIУ першу річницю від дня кончини Святішого Патріарха Алексія II, православні віруючі молитовно пом’янули спочилого Архіпастиря. Предстоятель Руської Православної Церкви відійшов до Господа 5 грудня 2008 року на 80-му році життя.

5 грудня 2009 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію у Богоявленському кафедральному соборі Москви, де похований Патріарх Алексій ІІ. Після богослужіння Святіший Владика звернувся до присутніх із Первосвятительским словом, присвяченим пам'яті покійного Предстоятеля.

«У день річниці від дня кончини Святішого Патріарха Алексія ми підносимо про нього молитви, щоб Господь простив його гріхи вільні й мимовільні, прийняв його в Небесне Царство й створив про нього вічну молитовну пам'ять у наших серцях», - сказав Патріарх Кирил.

Потім Предстоятель Руської Православної Церкви й ієрархи, що співслужиди йому, пройшли до Благовіщенського бокового вівтаря собору, де біля гробниці Святішого Патріарха Алексія було відправлено панахиду.


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com