УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ благословив військовослужбовців Президентського полку на подальше служіння Батьківщині (+ ВІДЕО)5 грудня голову Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископа Львівського і Галицького Августина запросили на урочистості з нагоди прийняття присяги на вірність українській державі в Президентський полк, що розташований у місті Києві, по вулиці Дегтярівській, 19.

Цього дня присягу складали 364 новобранця Збройних сил України. Від керівництва Збройних сил на заході був присутній заступник командувача сухопутних військ генерал-лейтенант Пушняков А. С., також від депутатського корпуса молодих воїнів привітав народний депутат України Валерій Коновалюк. Після урочистого мітингу Голова Синодального військового відділу закликав до молитви всіх присутніх на присязі військовослужбовців та їхніх батьків і близьких, після чого всіх було окроплено святою водою.

Також у заході взяв участь голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи священик Віктор Яценко, який по недільним дням звершує богослужіння і проводить бесіди з особовим складом. За сприяння в духовно-пастирській роботі серед особового складу командира Президентського полку полковника Віктора Плахтія було нагороджено орденом преподобного Іллі Муромця.

Прес-служба Синодального військового відділу УПЦ
 
Дивіться також відеосюжет про подію >>>
ФОТОЛІОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com