УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про благословення Церкви на початок служби солдатів Президентського полку. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про святкування річниці Інституту підготовки слідчих криміналістів МВС України, присягу та благословення кадетів на навчання, конференцію по проблемі ВІЛ-СНІДу, проведення круглого столу з «Етики християнської культури» та про паломництво православних драйверів до Криму.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті закордоном: завершився візит Предстоятеля Православної Церкви в Америці Митрополита Іони до Росії, преподобного Іосифа Волоцького оголошено покровителем православного підприємництва і господарювання (Росія), у храмі при Державному політехнічному університеті міста Володимира стався вибух (Росія), на 82-му році життя помер народний артист Радянського Союзу В’ячеслав Тихонов (Росія), у Кемеровській єпархії розпочато випуск газети для глухих (Росія), статую Христа в Ріо-де-Жанейро передано на баланс і утримання держави (Бразилія) .

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь у день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного : «Життєвий шлях Первозванного до кінця віків буде взірцем для наслідування всякому, хто шукає справжнього свого призначення на землі.».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com