УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на честь свв. апостолів Петра і Павла, що при Київському національному університеті внутрішніх справ16 грудня Предстоятель Української Православної Церкви освятив храм в ім’я святих апостолів Петра і Павла, що при Національному Університеті Внутрішніх Справ (вул. Колекторна, 4)

Після освячення Первосвятитель звернувся до присутніх зі словом про значення храму Господнього у житті християнина:

«Храм – це є Божий дар, де люди підносять свої молитви до Господа, благодарять і просять  Його. Через храм ми отримуємо дари Святого Духа у Таїнствах, що встановлені Святою Церквою. Через храм ми отримуємо спілкування з Богом, з Божою Матір’ю, зі святими.  Нехай же благодать Божа сходитиме на кожного, хто буде переступати поріг цього теплого та затишного храму і Господь благословить кожного миром, благополуччям та здоров’ям», - сказав Блаженніший Владика

За допомогу у зведенні храму Архіпастир нагородив орденом преподобного Іллі Муромця І-го ступеню проректора навчального закладу, полковника міліції Василя Дзюбу.

У свою чергу керівництво Університету передало в дар церковній громаді образ Почаївської ікони Пресвятої Богородиці.

Після богослужіння Митрополит Володимир благословив офіцерський та особовий склад ВУЗу, що вишикувалися на плацу, і подякував їм за труди по збереженню миру та громадського порядку.

ДО РЕЧІ. Зведення дерев’яного Петропавлівського храму  розначалося у квітні 2008 року. А перша Божественна Літургія у ньому була звершена тут у день престольного свята, 12 липня того ж року.
 

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com