УКР РУС ENG 
   

ТРЕТІЙ ДЕНЬ ПАЛОМНИЦТВА. У день пам’яті святого Амвросія Медіоланського Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у православному храмі Мілана, де знаходяться мощі цього угодника Божого (ОНОВЛЕНО)20 грудня, у день пам’яті святителя Амвросія Медіоланського, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію в Мілані у православному храмі, освяченому на честь святого Амвросія. Нині тут перебуває велика святиня — Почаївська ікона Пресвятої Богородиці.

Його Блаженству співслужили: архієпископ Полтавський та Миргородський Филип, архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський Амвросій, єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ) та єпископ Запорізький і Мелітопольський Іосиф. Аби помолитися перед святою іконою зі своїм Предстоятелем на Літургію зібралося кілька сотень українців, що мешкають в Мілані.
 
Також за богослужінням була присутня паломницька група, що супроводжує Блаженнішого Володимира у його паломництві по Італії. Храм не зміг вмістити усіх бажаючих, тому богослужіння транслювалося на вулиці через великий екран. За літургією Апостольське та Євангельське читання звучали на чотирьох мовах: церковнослов’янській, українській, італійській та молдавській. Предстоятель УПЦ возніс молитву за тих людей, що надіслали свої записки на адресу офіційного сайту Української Православної Церкви.

За богослужінням були присутні генеральний консул України в місті Мілані В. В. Яценківський, вікарний єпископ Міланського діоцезу Католицької Церкви Франко Джуліо Брамбілла та хранитель мощей діоцезу монсеньйор Ронкі. Після літургії Його Блаженство нагородив В. В. Яценківського орденом Української Православної Церкви на честь Почаївської ікони Божої Матері за сприяння принесенню цієї святині для поклоніння в Італію. 
 
Також цим орденом були нагороджені за пастирську опіку українською діаспорою настоятель православного храму міста Мілану протоієрей Миколай Макар та настоятель італійської парафії преподобного Серафима Саровського ігумен Димитрій (Фантіні).

Після Літургії Блаженніший Митрополит Володимир відвідав базиліку святого Амвросія, де відправив молебень перед мощами святителя Амвросія та святих мучеників Гервасія і Протасія.

Ввечері 20 грудня Архіпастир повернувся до Києва.


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com