УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив відреставровану каплицю на території Ближніх Печер Києво-Печерської Лаври22 грудня, в день свята Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божествену літургію у Аннозачаттівському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Йому співслужили: намісник монастиря архієпископ Вишгородський Павел, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, а також духовенство обителі.

Після богослуження владика Павел від імені братії Лаври та прихожан привітав Митрополита Володимира з престольним святом і подякував йому за Первосвятителькі молитви та особистий життєвий приклад, завдяки чому відроджується Києво-Печерська обитель  і,  зокрема,  ьув відновлений Анногозачаттівський храм, освячений майже рік тому.

У своєму слові Архіпастир пригадав, як під час реконструкції Аннозачаттівської церкви він разом із намісником монастиря приходили сюди майже щодня і молилися про успішне її завершення. Також Первосвятитель побажав, щоб віруючі, піклуючись про  відновлення рукотворних  храмів, не забували і про свої внутрішні, які є храмами безсмертних людських душ. 

Після цього Митрополит Володимир освятив відновлену каплицю над склепом Олександра Безака (1800-1868 рр.), що на території Ближніх Печер Лаври.

ДОВІДКА. відновлювальні роботи проводились коштом голови Державної податкової адміністації України Сергія Буряка та народних депутатів Олександра Буряка і  Віталія Хомутинника.

Меценати піднесли Блаженнішому Владиці старовинний образ Собору Преподобних Києво-Печерських.

За два роки у каплиці були проведені комплексні реставраційні роботи: зафіксовано  фундамент, вирівняно споруду, встановлено нову баню з позолотою, оновлено розпис. Після освячення  в ній відновиться читанне братією монастиря Неусипаємої Псалтирі.     
 
Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com