УКР РУС ENG 
   

Сьогодні з офіційним візитом до Української Православної Церкви прибуде Первоієрарх РПЦЗ Митрополит ІларіонСьогодні до України прибув Митрополит Східно-Американський та Нью-Йоркський Іларіон, Первоієрарха Руської Православної Церкви Закордоном.

У суботу, 8 травня, Митрополит Іларіон візьме участь у Вечірньому богослужінні. Після Божественної літургії в неділю, 9 травня, гість відбуде до міста Володимир-Волинський, де 10-11 травня проходитимуть урочистості з нагоди святкування 850-рірря Свято-Успенського кафедрального собору єпархії.

13 травня Митрополит Іларіон разом із Блаженнішим Митрополитом Володимиром та священоначаллям Української Православної Церкви зустрічатиме Курсько-Корінну ікону Божої Матері в храмі Всіх Святих, що на місці будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собору нашої Церкви.

До 20 травня Первоієрарх РПЦЗ візьме участь у низці заходів, приурочених до його візиту, серед яких зокрема заплановано відвідання монастирів столиці, а також зустріч із викладачами та студентами Київських духовних шкіл.

У програмі візиту делегації РПЦЗ до України можливі зміни.

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com