УКР РУС ENG 
   

Митрополит Володимир звершив Божественну літургію на Олександрівському подвор'ї у Єрусалимі12 серпня, у день престольного свята храму святого Олександра Невського на Олександрівському подвор'ї у Єрусалимі Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію. Його Блаженству співслужили: Первоієрарх Руської Православної Церкви закордоном Митрополит Східноамереканський і Нью-Йоркський Іларіон, архієпископ Берлінський і Германський Марк, архієпископи Глухівський і Конотопський Лука, Мукачівський і Ужгородський Феодор, єпископи Володимир-Волинський Ковельський Нікодим, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Шепетівський і Славутський Володимир, Макаровський Іларій, а також духовенство Єрусалимського Патріархату та Української Православної Церкви.

За Божественною літургією молилося близько 500 паломників із України та Росії.

Після служби відбулася зустріч голови правління Імператорської Палестинської Громади Миколи Воронцова та членів Правління — з офіційною делегацією УПЦ.

Нагадаємо, що ця поїздка була організована Паломницьким центром при Відділі зовнішніх церковних зв'язків УПЦ до 75-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира.
 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com