УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального відділу релігійної освіти та катехізації УПЦ очолив засідання оргкомітету Першого Всеукраїнського конкурсу робіт у галузі педагогіки «Робота з дітьми, підлітками та молоддю в межах недільних шкіл»29 вересня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у Києво-Печерській Лаврі відбулося засідання оргкомітету Першого Всеукраїнського конкурсу робіт у галузі педагогіки на тему «Робота з дітьми, підлітками і молоддю в межах недільних шкіл», яке очолив голова Синодального відділу релігійної освіти та катехізації УПЦ єпископ Макарівський Іларій.

Конкурс проводиться з метою стимулювання педагогів недільних шкіл Української Православної Церкви, а також розповсюдження кращих практик і обміну досвідом між вітчизняними недільними навчальними закладами.

Організаторами заходу виступили Українська Православна Церква, зокрема Синодальний відділ релігійної освіти та катехізації УПЦ і громадська організація «Україна православна». Головним завданням для себе оргкомітет поставив привернути увагу духовенства, парафіян і педагогів до діяльності недільних шкіл України, а також підвищити роль недільних шкіл у зміцненні Православ’я в Україні, через приклади їхньої успішної роботи.

«Сьогодні як ніколи, спільними зусиллями ми маємо піклуватися про підвищення престижу вихователя недільної школи, сприяти активізації міжприхідскої взаємодії по обміну досвідом. Корисно проводити якомога більше спільних творчих проектів, а також виявляти та узагальнювати кращі методики виховання, навчання та позанавчальної роботи з дітьми, підлітками та молоддю», — зазначив зокрема єпископ Іларій, коментуючи подію.

Конкурс проводиться з 1 жовтня по 15 грудня 2010 року.

Переможці будуть нагороджені премією «За здобутки в роботі недільної школи».

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com