УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до організаторів і учасників Міжнародної конференції «Координація роботи паломницьких служб Української Православної Церкви»Звернення Предстоятеля Української Православної Церкви
Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира
до організаторів і учасників Міжнародної конференції з питань паломництва
 
Ваші Високопреосвященства, Преосвященства, улюблені брати і сестри!

Дякую, що відгукнулися на наше запрошення і знайшли можливість взяти участь у роботі Міжнародної конференції з питань паломництва.

Безперечним є факт, що паломництво — невід’ємна частина релігійного життя і, як явище, воно народилося ще в дохристиянську епоху. Сам Спаситель за земного життя мандрував до Єрусалиму заради поклоніння Храму.

У становленні українського Православ’я паломництво мало вирішальне значення. Чи не найвідомішим паломником до Святої Гори Афон став Антипа з міста Любеча. Він увійшов в історію, як преподобний Антоній – засновник руського чернецтва.

У контексті сьогодення паломництво набуло особливого сенсу. Це не тільки можливість вклонитися святиням для вірян, які давно живуть церковним життям. Це допомога тим, хто лише шукає ствердження віри. Якщо бодай одна людина розпочала вашу поїздку як екскурсант, а закінчила її як паломник — вважайте, ви досягли мети. Зважаючи на це, організація паломницьких мандрів — це частина місіонерського служіння Православної Церкви.

Кожен з Вас має певний досвід роботи у галузі паломництва. Сьогодні є можливість цей досвід об’єднати. Нашим благословенням при Відділі зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви створений Паломницький Центр, призначення якого — координувати роботу усіх паломницьких служб України. Нехай над Вами здійсняться слова Господа: «Щоб усі були єдине: як Ти, Отче, в Мені, і Я в Тобі, так і вони нехай будуть в Нас єдине – щоб увірував світ, що Ти послав Мене»

У роботі Конференції щиро бажаю Вам допомоги Божої і надаю Вам своє архіпастирське благословення.

20 жовтня 2010 року,
місто Київ
†Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com