УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-ІСПАНІЯ. Архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон зустрівся з Послом України в Королівстві ІспаніяПеребуваючи з візитом у Іспанії, архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон 23 жовтня зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом України у цій країні А. А. Щербою.

Під час бесіди сторони говорили про положення та проблеми української діаспори в Іспанії, про релігійне та суспільне життя наших співвітчизників у цій країні, а також були обговорені питання можливої співпраці між Церквою та державними установами в згаданій сфері. На завершення зустрічі архієпископ Симеон подарував українському дипломату Почаївський образ Божої Матері і побажав допомоги Божої в трудах на благо України.

Архієпископа Симеона супроводжували: Голова Синодального Відділу «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик), заступник голови Щербакова О. В., секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич та співробітник ВЗЦЗ УПЦ А. Ю. Кобилецький.

Зі сторони Посольства в зустрічі взяла участь третій секретар українського дипломатичного представництва пані М. Шерстньова.
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com