УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до організаторів і учасників телемарафону «Усім миром — 1945», присвяченого 65-річчю перемоги над німецько-фашистськими загарбниками (+ ВІДЕО)Звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до учасників телемарафону «Усім миром — 1945», присвяченого 65-річчю перемоги над німецько-фашистськими загарбниками
 
Шановні співвітчизники!

Дата визволення від німецько-фашистської навали завжди буде для нас днем молитовної пам’яті про мільйони загиблих, які стали жертвами однієї з найжахливіших війн людства. Водночас це є «день сили» Господньої. Для України він став завершенням неймовірних страждань, величезних труднощів і надлюдських випробувань, які принесла із собою війна.

Підносячи сьогодні молитву Господу за мучеників війни, Церква закликає до вшанування їхнього подвигу й наголошує, що жодна ідеологічна доктрина не має права нехтувати моральністю, зазіхати на свободу та життя людини, її Богом дані права. Урок Другої світової війни свідчить, до якого жахливого морального падіння може призвести зречення християнських моральних засад.

У роки війни Церква явила себе великою об’єднавчою силою, джерелом духовної могутності й патріотизму. Велика Вітчизняна війна принесла народу України та всьому Радянському Союзу не лише перемогу над фашизмом, але й перемогу над богоборчим атеїзмом комуністичної системи: ті, хто не бачив, прозріли. Саме ці роки стали переломними для світогляду мільйонів радянських людей. Вони повернулися до православної віри.

Українська Православна Церква постійно молиться про мирне і благоденственне житіє у нашій країні та в усьому світі, про злагоду і порозуміння між народами й особливо — між співвітчизниками, про примноження братньої любові та моральних християнських засад.

Вічна пам’ять і невмируща шана тим, хто віддав життя за визволення України від німецько-фашистських загарбників! Многая і благая літа героям-ветеранам!
 

27.10.2010 р.
 
† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com