УКР РУС ENG 
   

ІСПАНІЯ-УКРАЇНА. Делегація Української Православної Церкви презентувала Пересопницьке Євангеліє в Гранаді та Мурсії і провела зустріч з українською діаспороюПеребуваючи з візитом у Іспанії, делегація Української Православної Церкви на чолі з архієпископом Вінницьким і Могилів-Подільським Симеоном 25 жовтня презентувала Пересопницьке Євангеліє в університеті міста Гранади. Згаданий університет заснований в 1530 році і є одним з небагатьох в Іспанії, який славиться своїми слов’яномовними студіями.

У презентації з іспанської сторони взяли участь – перший проректор університету пан Мігель Олівер, декан факультету перекладів пані Ева Муніос, директор слов’янського відділення пан Енріке Геро, а також чисельні студенти університету.

По завершенні заходу архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон передав університету примірник Євангелія. У свою чергу пан Мігель Олівер від імені Гранадського університету передав делегації Української Православної Церкви факсимільну копію так званого «Слов’янського кодексу», що датується початком XII-го століття.

Презентацію знімало місцеве телебачення TG7.

Наступного дня, 26 жовтня Пересопницьке Євангеліє було представлене у місті Мурсія, після чого примірник Євангелія був переданий до регіональної бібліотеки міста. На презентації були присутні представники місцевого університету, а також генеральний директор по зовнішніх зв’язках регіону Мурсія пан Хуан Антоніо Моралес Родрігес.

Після завершення презентації відбулася зустріч з українською діаспорою. В регіоні Мурсія діє асоціація українців, яку очолює Лариса Пономаренко. Завершуючи спілкування зі співвітчизниками, архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон подарував асоціації українців ікону Пресвятої Богородиці, і побажав терпіння й мужності в їх заробітчанському житті, а також твердого стояння та збереження своєї православної віри та українських традицій. Згідно з офіційними даними, в регіоні Мурсія офіційно зареєстровано біля 6 500 тисяч українців, не враховуючи тих, хто перебуває в цій місцевості нелегально. Наразі Українська Православна Церква працює над тим, щоб відкрити в цьому місті православну парафію.
 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com