УКР РУС ENG 
   

Вітання Міністра освіти і науки України Дмитра ТабачникаВітальне слово Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника

організаторам, гостям і учасникам Третіх Покровських міжнародних
місіонерсько-просвітницьких читань

(м. Київ, 26 жовтня 2010 року)
 
Високоповажне зібрання!

Сердечно вітаю вас із початком роботи традиційного міжнародного форуму, який збирає представників церковних та державних структур, науковців та практиків, небайдужих до найважливіших питань розвитку людства – питань духовності.

Міністерство освіти і науки України приділяє велику увагу поверненню в усі ланки системи освіти ґрунтовного вивчення питань моралі. При цьому ми маємо орієнтуватися на традиційні для нашого народу духовні цінності, які протягом віків формували історичне обличчя України. Спираючись на досвід розвинених країн світу, ми бачимо, як мирно співіснують принципи світськості держави і освіти разом із глибокою повагою до традиційної духовності. В Україні настав час реалізувати великий виховний і освітній потенціал, який містить духовний досвід минулих поколінь.

Потребує поширення досвід викладання у школах Києва і окремих регіонів країни основ християнської етики в українській культурі. Ми переконані: цей предмет, маючи культурологічне спрямування, здатний створити нову людину, укорінену в традиціях і відкриту до діалогу, високо моральну і відповідальну, принципову і чесну. Запровадження вивчення християнської етики в українській культурі в систему загальної освіти дозволить проводити виховання людей, які спроможні будуть побудувати загальноукраїнський дім – єдину гостинну оселю для всіх, хто живе на цій благословенній землі.

Бажаючи успіху в роботі Читань, висловлюю сподівання на продовження плідної співпраці Міністерства освіти і науки України з представниками Української Православної Церкви у спільній справі виховання майбутнього покоління на засадах високої і чистої моралі, джерелом якої є віковічні традиції українського народу і спільні загальнолюдські цінності.

З повагою,
 
Д. В. ТАБАЧНИК,
Міністр і освіти і науки України

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com