УКР РУС ENG 
   

Президент Національної академії наук України академік НАН України Борис ПатонВітальне слово Президента Національної академії наук України академіка НАН України Бориса Патона

учасникам ІІІ Покровських Міжнародних
місіонерсько-просвітницьких Читань

(м. Київ, 26 жовтня 2010 року)
 
Глибокошановні учасники Читань!

Щиро та сердечно вітаю організаторів та учасників ІІІ ПОКРОВСЬКИХ Міжнародних Місіонерсько-просвітницьких Читань «Стратегія духовного розвитку України: Єдність духу в союзі миру».

Народ України має тисячолітню християнську традицію, що завжди виражала і виражає високі духовні ідеали внутрішнього розвитку людини. В українському християнстві тісно переплетені спадковість традицій і новації, висока духовність народу та мистецтво, вічні християнські цінності та співробітництво світської та духовної складових, прагнення до оновлення і сталого соціального розвитку.

Започатковані Українською Православною Церквою спільні богословсько-наукові форуми мають високий потенціал дослідницької роботи і сприяють утвердженню високого авторитету Української Православної Церкви як одного з провідних духовних і інтелектуальних центрів нашої країни, що формують засади стабільного майбутнього України.

Національна академія наук України підтримує ініціативи Церкви, спрямовані на духовний розвиток українського суспільства, що є прикладом взаємодії на шляху розбудови державності, утвердження високих моральних і духовних стандартів суспільства та пріоритетів суспільного розвитку.
Зі щирим побажанням успіхів у роботі,
 
Президент Національної академії наук України академік НАН України Б.Є. ПАТОН

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com