УКР РУС ENG 
   

Звернення організаторів і учасників Третіх Покровських міжнародних місіонерсько-просвітницьких читань до Блаженнішого Митрополита ВолодимираЗвернення організаторів і учасників
Третіх Покровських міжнародних місіонерсько-просвітницьких читань
до Блаженнішого Митрополита Володимира

ЙОГО БЛАЖЕНСТВУ,
БЛАЖЕННІШОМУ ВОЛОДИМИРУ,
МИТРОПОЛИТУ КИЇВСЬКОМУ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
 
Ваше блаженство!

26–28 жовтня 2010 року з Вашого Первосвятительского благословення в Києві відбулися Треті Покровські міжнародні місіонерсько-просвітницькі читання «Стратегія духовного розвитку України: Єдність духу в союзі миру».

У Читаннях взяли участь близько 800 учасників із усіх областей Украї-ни, представники Росії, Білорусі, Німеччини, Італії, Грузії. Протягом трьох днів спільно працювали академіки та члени-кореспонденти Національної Академії наук України, Національної Академії педагогічних наук України, Національної Академії медичних наук України, іноземних академій, викла-дачі та студенти Духовних шкіл Української Православної Церкви та зарубі-жжя, вчителі середніх шкіл, професори, викладачі та студенти світських ви-щих навчальних закладів, керівники та співробітники Синодальних відділів та комісій, клірики Української Православної Церкви та братерських Право-славних Церков. Був розглянутий широкий спектр питань служіння Церкви в різних галузях.

Учасники роботи були одностайні в тому, що гармонійний розвиток суспільства можливий виключно на основі високої і традиційної духовності.

Було констатовано важливість позиції Церкви щодо налагодження плі-дних стосунків із державною владою у спільній справі визначення стратегії духовного розвитку України. Висловлено переконання в тому, що Церква і Держава мають спільне бачення стратегії розвитку України. Воно полягає в створенні гармонійного громадянського суспільства, заснованого на розвит-кові всебічно розвиненої особистості. Спільність мети визначає можливість співпраці Церкви і держави у цій царині.

На думку організаторів, учасників та гостей Читань світськість держави не є синонімом нецерковності або атеїстичності. Відділення Церкви від дер-жави не означає усунення Церкви від участі у суспільних процесах; нато-мість, Церква повинна мати можливість бути і вислуханою, і почутою.

Всі учасники Читань сердечно дякують Вашому блаженству за слова Первосвятительского вітання і настанови. Покровські міжнародні Читання відзначили величезний особистий внесок Вашого блаженства у справу духо-вної просвіти, розвиток усіх видів церковного служіння. Життя Церкви під Первосвятительским омофором Вашого блаженства є взірцем для суспільства і прикладом втілення в життя високих євангельських ідеалів.

Організатори, учасники і гості вітають Ваше блаженство із наближен-ням 75-річного ювілею, який без сумніву стане святом всієї Церкви і всього суспільства. Від імені Читань дозвольте сердечно побажати ВАМ, наш Пер-восвятитель і Отець, на довгі роки нести високе служіння Любові, Миру та Істини, звершувати спасительну місію, об’єднуючи суспільство та закликаю-чи до відродження душу кожного, подаючи особистий приклад самовіддано-сті і віри.

Підносячи молитви про Ваше блаженство, учасники та гості Третіх По-кровських міжнародних місіонерсько-просвітницьких читань просять святих молитов Вашого блаженства і Вашого Первосвятительского благословення на подальшу роботу во славу Божу, на благо Святої Церкви і нашого боголю-бивого народу.

Із синівською любов’ю в Господі,
за дорученням організаторів, учасників та гостей
Третіх Покровських міжнародних місіонерсько-просвітницьких читань

 
Від імені організаторів і учасників Покровських міжнародних читань,

 
† Филип,
Архієпископ Полтавський і Миргородський,
Голова Місіонерського відділу при Священному Синоді
Української Православної Церкви

28 жовтня 2010 р., м. Київ


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com