УКР РУС ENG 
   

ГРЕЦІЯ-УКРАЇНА. Київ відвідав Патріарший Екзарх Патмоса, намісник монастиря святого апостола Іоанна Богослова архімандрит Антипа12 листопада в Україну прибув Патріарший Екзарх Патмоса, намісник монастиря святого апостола Іоанна Богослова архімандрит Антипа. Мета візиту - обговорення питань організації паломництв із Патмоса до святинь Української Православної Церкви і українських прочан - на острів Одкровення, яким є Патмос (відомо, що саме там апостол Іоанн Богослов написав Апокаліпсис, останню книгу Святого Письма).

У день прибуття архімандрит Антипа зустрівся з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром, виконуючим обов’язки Голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром, намісником Києво-Печерської Лаври архієпископом Вишгородським Павлом, а також директором Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимиром Теліженком.

13 листопада Патріарший Екзарх звершив Божественну літургію у Благовіщенському храмі Дальніх Печер Києво-Печерської Лаври. У проповіді наприкінці служби архімандрит Антипа подякував зазначеним Архіпастирям і посадовим особам, засвідчивши особливу любов і повагу Вселенського Патріарха Варфоломея до Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира і всього благочестивого українського народу.

Одним з результатів перебування Патріаршого Екзарха Патмосу архімандрита Антипи в Україні став проект, обговорений у спілкуванні з директором Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимиром Теліженком, який полягає у святкуванні на Патмосі Пасхи 2011 року великою групою прочан з Української Православної Церкви.


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com