УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир благословив новопризначеного голову КМДА18 листопада Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй резиденції у Києво-Печерській Лаврі прийняв новопризначеного голову Київської Міської Державної Адміністрації Олександра Попова.

Владика Володимир привітав Олександра Павловича з приназначенням на  посаду,  благословив його на подальші труди та подарував ікону Божої Матері «Єрусалимська».

Під час бесіди з Митрополитом Володимиром голова КМДА запевнив, що не на словах, а на ділі допомагатиме відродженню духовності у Києві і сприятиме Церкві в реалізації духовних  і соціальних проектів, спрямованих на  розвиток міста та киян.

Також сторони проаналізували взаємовідносини Київської міської влади і Української Православної Церкви у минулому і розглянули перспективи  розвитку співпраці в майбутньому. Окрім цього, Олександр Попов поділився проблемами та здобутками у роботі столичної адміністрації, які дякуючи мають місце консолідованій праці столичної влади.

Наостанок, голова КМДА помолився у домовому Свято-Миколаївському храмі Предстоятельської резиденції.
 

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com