УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-ПОЛЬЩА. Митрополит Варшавський і всієї Польщі Савва привітав Блаженнішого Митрополита Володимира з 75-річчямЙОГО БЛАЖЕНСТВУ
БЛАЖЕННІШОМУ МИТРОПОЛИТУ КИЇВСЬКОМУ
Й ВСІЄЇ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРУ
 
Ваше Блаженство, дорогий Владико Митрополит!

З нагоди 75-ліття від дня Вашого народження надсилаю самі сердечні братні вітання й побажання.

Люблячи Господа і Його Святу Церкву, Ви життя своє в цілому присвятили службі Богу й людям, приводячи багатьох до Царства Його.

Ваше жертовне архіпастирське служіння у різних місцях – це образ глибоко віруючого, жертовного, мужнього й відданого Церкві Апостола двадцятого й двадцять першого століть, що дає приклад іншим, як потрібно гідно служити Святій Церкві, не дивлячись на зовнішні обставини.

Ваша щиросердність, любов до інших, щедрість і відкритість – це чесноти, якими полоняєте інших людей. Необхідно відзначити, що Ваше архіпастирське служіння в Україні записалося золотими буквами в її історію. Ви у її важкий час стали стовпом і утвердженням правди й церковно-канонічного порядку.

Сьогодні за це говорить Вам спасибі вся Україна, й не тільки. Дякує Вам також повнота Польської Православної Церкви та її Предстоятель. Любимо Вас і цінуємо Ваші труди во славу Святого Православ’я.
Многая Вам літа, Ваше Блаженство, в доброму здоров’ї й далі «право правити Слово Істини...».

З любов’ю во Христі,
+ Савва,
Митрополит Варшавський і всієї Польщі


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com