УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У рамках урочистих заходів з нагоди 75-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира в галереї «Печерська» працює виставка «Тихе сяйво»Урочисте відкриття виставки «Тихе сяйво», в якому взяли участь Голова Синодального відділу релігійної освіти і катехізації УПЦ єпископ Макарівський Іларій, Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, а також Голова Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї єпископ Васильківський Пантелеімон, сучасні українські художники та меценати відбулося 18 листопада в галереї «Печерська».

Особливість виставки, перш за все, в тому, що вона присвячена ювілею Блаженнішого і пронизана глибокою духовністю. По-друге, що зібрала разом талановитих і відомих в Україні та за її межами художників таких, як: Юрій Нагулко, Борис Єгіазарян, Микола Журавель, Ганна Криволап, Анатолій Тертичний, Олег Тістол та Олександр Сухоліт.

По-третє, тому що поєднала православні традиції з сучасними тенденціями мистецтва.

«Тихе сяйво» - вже друга виставка, що відкриває нових художників, які повертаються до православних витоків, - зазначив єпископ Макарівський Іларій. – Вона демонструє те, що наші митці відчувають сферу духовного, яку вони по-новому передають у своїх картинах. І співвідносячи сферу духовного і земного, ми повинні пам’ятати про вічне, яке приніс нам Христос».

Проект «Духовність у сучасному мистецтві» - постійно діюча виставка-«тихий» аукціон творів кращих українських художників, збір коштів з якої піде на будівництво Кафедрального Свято-Воскресенського собору УПЦ.

На виставці «Тихе сяйво» можна придбати картину до 75-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира і вручити її під час святкування ювілею Предстоятелю 22 листопада в Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка.
 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com