УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального відділу релігійної освіти та катехізації УПЦ взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції30 листопада в Інституті філософії імені Г.С. Сковороди НАН України відбулася Всеукраїнська науково-практична  конференція на "Міжконфесійні відносини в їх сутності та виявах в Україні".

Організаторами  заходу виступили: Державний Комітет України у справах національностей та релігій, Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Національний Педагогічний Університет ім. М.П. Драгоманова, Українська Асоціація Релігієзнавств.

У конференції прийняли участь - державні, громадські та релігійні діячи, науковці та експерти у галузі свободи совісті, представники мас- медіа.

З благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України у конференції взяв участь  вікарій Київської Митрополії УПЦ, голова Синодального відділу релігійної освіти та катехізації єпископ Макарівскій Іларій.

Зокрема, він виступив із доповіддю на тему: «Значення духовного виховання у формуванні толерантного громадянського суспільства».
 

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com