УКР РУС ENG 
   

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ. Відбулося розширене засідання ректорату Ужгородської української Богословської Академії29 листопада під головуванням ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія професора архімандрита Віктора (Бедь) відбулося розширене засідання ректорату цього навчального закладу.

На засіданні було розглянуто питання щодо організації та проведення перевірки вищих навчальних закладів Закарпатської області на виконання доручення Міністерства освіти і науки та плану роботи Державної інспекції навчальних закладів, зокрема, щодо Карпатського Університету імені Августина Волошина з питань дотримання ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти.

Під час засідання з піднятих питань з доповідями виступили:

— ректор академії та університету професор, архімандрит Віктор (Бедь);
— перший проректор університету, директор інституту богослов'я, філософії та аналітики професор Майя Георгіївна Артьомова;
— проректор з навчально-методичної роботи університету доцент Марія Йосипівна Ковач;
— проректор з богословської науково-дослідної роботи академії і університету в.о. доцента, ігумен Арсеній (Бочкарь);
— проректор з наукової роботи академії та університету Євгеній Іванович Гайданка та інші.

За результатами засідання ухвалено програму дій щодо підготовки і проведення комплексної перевірки з питань дотримання ліцензійних вимог, визначених Міністерством освіти і науки України.

Прес-служба УУБА

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com